NOWOŚĆ! PERFECT PEEL!  jedynym peelingiem zawierającym glutation!

NOWOŚĆ! PERFECT PEEL! jedynym peelingiem zawierającym glutation!

THE PERFECT DERMA

Amerykańska firma BELLA MEDICAL PRODUCT założona w przez Nafeha Sebai od lat tworzy innowacyjne produkty i rozwiązania dla lekarzy medycyny estetycznej.

Peeling The Perfect Derma Peel w rankingu Top 3 organizowanym przez stację ABC News został uznany za jeden z trzech najlepszych produktów z branży Anty Aging.
The Perfect Derma Peel jest najbardziej zaawansowanym i najskuteczniejszym peelingiem w swojej klasie. Zapewnia najlepsze wyniki w walce ze starzejącą się skórą, trądzikiem i przebarwieniami.

Firma BELLA MEDICAL PRODUCTS oferuje specjalistyczne peelingi medyczne oraz kosmetyki do twarzy i ciała.
Nasze produkty są dostępne w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i na Bliskim Wschodzie.
Siedziba firmy znajduje się w Beverly Hills w Kalifornii.

Opis peelingu

Perfect Derma Peel jest nowoczesnym, bezpiecznym i skutecznym średniogłębokim peelingiem przeznaczonym do wszystkich rodzajów skóry (fototypy 1-6). Synergistyczne połączenie niezwykle skutecznych składników w jednym peelingu umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów i zapewnia bezpieczeństwo stosowania.

Aplikacja peelingu jest praktycznie bezbolesne, nie wymaga wstępnego przygotowania skóry i zapewnia minimalny okres wyłączenia pacjenta. Peeling nie wymaga neutralizacji.

Perfect Derma Peel jest jedynym peelingiem zawierającym glutation – niezwykle silny antyoksydant, który nie tylko rozjaśnia i rozświetla skórę, ale także spowalnia proces starzenia i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników.

Perfetc Peel zalecamy

W okolicach twarzy, oczu, piersi, dekoltu, dłoni, ramion i pleców.

Zalecany jest do uzyskania poprawy kolorytu i faktury skóry.

Zmniejszenia i/lub całkowitej eliminacji przebarwień, zarówno posłonecznych jak i melasmy.

Poprawy wyglądu skóry trądzikowej przez zmniejszenie blizn potrądzikowych oraz widoczności porów.

Odmłodzenia i napięcia skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu.

Cena zabiegu na twarz 900zł
Zabieg wzmocniony 1100zł

THE PERFECT DERMA PEEL ™ jako jedyny peeling na rynku zawiera w swoim składzie GLUTATION zwany „KRÓLEM wśród antyoksydantów”

Glutation to najważniejszy antyoksydant naszego organizmu.
Jest on niezbędny do walki z wolnymi rodnikami, które są poważnym zagrożeniem podczas niemal każdej choroby, ale także są główną przyczyną procesów starzenia.Glutation (GSH) jest peptydem zbudowanym z trzech aminokwasów: kwasu glutaminowego, cysteiny oraz glicyny i występuje we wszystkich komórkach roślin i zwierząt. Swojej budowie zawdzięcza szczególne właściwości przeciwutleniające. Bierze udział w procesach oddychania komórkowego. Ponadto ma zdolność do wyłapywania wolnych rodników chroniąc komórki przed działaniem środowiska zewnętrznego w tym także przed wolnymi rodnikami powstałymi w wyniku działania promieni UV.
Wyczerpanie lub bardzo niski poziom glutationu prowadzi do śmierci komórek (apoptozy).Działanie glutationu:

● utrzymuje żywotność i aktywność biologiczną komórek, neutralizując wolne rodniki
● jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy działającym wewnątrzkomórkowo
● jego unikalne działanie polega na tym, że może współgrać z innymi substancjami zwiększając ich działanie przeciwutleniające / witamina C, witamina E, selen, ekstrakt z pestek winogron, kwas alfa-liponowy, koenzym Q10/
● wspomaga tworzenie kolagenu i elastyny
● wspomaga system immunologiczny podczas procesów zapalnych
● odgrywa kluczową rolę w procesach melanogenezy
●poziom glutationu zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego podawanie glutationu jako suplementu stosowanego miejscowo znacząco wpływa na prawidłową pielęgnację skóry.

Glutation ma możliwość znacznego rozjaśnienia skóry. Miejscowe stosowanie jest uważane za najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą metodę korygowania przebarwień.

foto