TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA

Laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia.

Dlaczego wybraliśmy LightSheer™ Duet?

Ponieważ laser trwale usuwa do 96% włosów, jak również leczy łagodne zmiany barwnikowe i zmiany naczyniowe.

Najlepsza technologia w depilacji laserowej. Sprawdź dlaczego!

Dzięki opatentowanym rozwiązaniom (Technologia ChillTip™, Technologia HIT™), zabiegi wykonywane tym systemem są najskuteczniejsze, najszybsze i charakteryzyją się najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Parametry pozwalają na depilowanie wszystkich fototypów skóry, w tym także skóry opalonej, a także na usuwanie włosów blond oraz rudych.

Urządzenie jest zaopatrzone na stałe w dwie głowice zabiegowe, którymi można pracować naprzemiennie w sposób ciągły.
Głowica ET(9mmx9mm), kontaktowa z chłodzącą końcówką szafirową, służy do precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała, natomiast głowica HS(22mmx35mm), wyposażona w technologię vacuum, została stworzona do szybkiej depilacji dużych partii.

Urządzenie przez swoją specyfikę budowy pozwala na wykonywanie zabiegów depilacji w sposób nieporównywalnie szybszy, niż to ma miejsce w przypadku innych systemów z wymiennymi głowicami.
Oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze. Początkujący użytkownicy mogą korzystać z gotowych ustawień fabrycznych, a bardziej zaawansowani mogą tworzyć własne kombinacje zabiegowe, zmieniając ustawienia parametrów zabiegu.

Jakie skutecznie działanie otrzymujemy dzięki nowoczesnej technologii?

 

Wiązka laserowa o rekordowo wysokiej mocy i gęstości energii, skolimowana, monochromatyczna i koherentna, działa z nieporównywalną skutecznością w porównaniu z innymi źródłami światła. Energia zaabsorbowana przez chromatofor we włosie w procesie aktywnej fototermolizy, prowadzi do trwałego uszkodzenia mieszka włosowego, bez ryzyka uszkodzenia innych struktur i tkanek.