O NAS

O nas

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2000 roku, ponad 18 lat temu! Od tego czasu stale doskonalimy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, a także nieustannie rozwijającej się technologii. Z roku na rok zwiększamy zakres i efektywność wykonywanych zabiegów.

W 2016 roku rozszerzyliśmy naszą działalność otwierając KLINIKĘ MEDYCZNĄ.

W klinice KOSMEDICA oferujemy szeroki zakres kompleksowych usług MEDYCZNYCH:

  • MEDYCYNA ESTETYCZNA
  • DERMATOLOGIA LASEROWA
  • FLEBOLOGIA
  • DEPILACJA LASEROWA
  • KOSMETOLOGIA
  • BADANIA LABORATORYJNE SYNEVO

Podążamy za nowościami dotyczącymi zarówno technik zabiegowych jak i preparatów oraz nowych urządzeń. Systematycznie kształcimy nasz personel na licznych szkoleniach i sympozjach, zwiększając tym samym poziom i jakość wykonywanych przez nas usług.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lekarze i kosmetolodzy, pracujący z wielką pasją i zaangażowaniem, co nieustannie przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Misją naszej placówki jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny w poszanowaniu Praw Pacjeta.

Serdecznie zapraszamy pozostając w nadziei, że będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru.

Zespół Kosmedica.

Polecają nas:

EWA PACUŁA - modelka i dziennikarka telewizji Polsat opowiada o swoich ulubionych zabiegach w gabinecie Kosmedica:

"Gabinet Kosmedica to magiczne miejsce, przepełnione spokojem i życzliwością. Z prawdziwą przyjemnością oddaję się w ręce specjalistów, którzy zawsze wiedzą, co jest dla mnie najlepsze! Chętnie korzystam z zabiegu złuszczającego Silk Peel, który odświeża moją twarz i stanowi bazę pod kolejne zabiegi, z których moim zdecydowanym faworytem jest zabieg Intraceuticals. Redukuje on drobne zmarszczki i głęboko nawilża moją skórę. Cera jest po nim zdrowa i promienna. Staram się też systematycznie dbać o ciało, które po ciąży wymaga odpowiedniej troski. Z pomocą przychodzi mi technologia Icoone, uznana przez wiele magazynów za najskuteczniejszy zabieg na jędrną i atrakcyjną sylwetkę, co z całą pewnością potwierdzam! Wizyty w Gabinecie Kosmedica sprawiają mi wiele przyjemności, ponieważ są to momenty, kiedy mogę się zająć tylko sobą i wiem, że dobrze wykorzystuję ten czas. Szczerze polecam!"

PAULINA SYKUT - prezenterka i dziennikarka telewizji Polsat opowiada o swoich ulubionych zabiegach dla urody. Między innym również o depilacji w gabinetach Kosmedica:

"Oczywiście nie zapominam o depilacji! Polecam zabieg trwałej depilacji laserowej w gabinetach Kosmedica, które specjalizują się w depilacji laserem Light Sheer. To nowoczesne urządzenie skutecznie i na stałe pozwala pozbyć się problemu, usuwając włosy wraz z cebulką. Idealnie gładkie ciało to podstawa zadbanego wyglądu!"

","variableWidth":false,"nextArrow":""}' dir="ltr">