NOWOŚĆ! SELVERT Thermal

NOWOŚĆ! SELVERT Thermal

Kosmeceutyki Selvert Thermal są tworzone przez naukowców dermatologów i członków komisji UE zajmującej się legislacją składników i produktów kosmetycznych.

Istotą działania preparatów marki Selvert Thermal jest „samoleczenie”, czyli stymulacja naturalnego cyklu odbudowy tkanek oraz usprawnianie układu immunologicznego skóry. W istitny sposób wspiera on procesy regeneracji tkanek skóry i tkanki łącznej. Twórcy marki, poszukując składników zdolnych do takiego działania bez skutków ubocznych, sięgnęli po bogactwa wewnętrzne Ziemi (borowiny, muły, glinki, torfy, błota, wodę termalną, minerały i kamienie szlachetne) oraz do Przyrody – żródła substancji pochodzenia naturalnego. Poszukiwania na tym polu przyniosły np. wielofunkcyjną substancję aktywną – nowy regenerator skóry, którym stała się poddana procesom biotechnologicznym wydzielina ślimaka i wyekstrahowany z niej wyciąg.

Bardzo ważnym elementem dermo-terapii Selvert Thermal jest borowinoterapia, nie tylko jako źródło szczególnych substancji aktywnych. Borowiny okazały się również znakomitym nośnikiem innych substancji funkcjonalnych przenikających w głąb skóry drogą osmozy.

W marce Selvert Thermal nie brak również najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii, biotechnologii, chemii czy inżynierii genetycznej. To marka przodująca w zakresie szybkiej adaptacji osiągnięć naukowych tych dziedzin na gruncie kosmetycznym.

Kolejnym istotnym założeniem tej szwajcarskiej dermo-kosmetyki jest konieczność zdrenowania i odtrucia skóry, jako warunku dalszej terapii.

Dla kosmetyczek naszej Kliniki niezwykle ważne jest komponowanie zabiegów – by jak najlepiej i najskuteczniej zadbać o skórę naszych pacjentów.

BIO-ZABIEG Z WYCIĄGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA

BIO-ZABIEG Z WYCIĄGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA

Zabieg silnie odnawiający, regenerujący skórę i przeciwstarzeniowy z wyciągiem z białka ślimaka. Wytwarzana naturalnie przez ślimaka wydzielina ułatwia mu regenerowanie uszkodzeń własnej skóry i skorupy. Przetworzona we wzbogacony wyciąg świetnie regeneruje, odnawia, złuszcza i działa antybakteryjnie.

Zabieg stymuluje rozrost komórek, przywraca równowagę nawilżenia, przyspiesza gojenie. Korzystnie wpływa na kolagen i elastynę odpowiedzialne za jędrność i elastyczność skóry. Odżywia i wzmacnia i działa przeciw zmarszczkom. Przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników. Po zabiegu skóra jest znormalizowana, odżywiona, uelastyczniona i ujędrniona.

EKSTRAKT Z BIAŁKA ŚLIMAKA - NAJSKUTECZNIEJSZY REGENERATOR SKÓRY
Selvert Thermal zawarł w linii Dermalotogique ekstrakt z białka ślimaka, najnowszy i najskuteczniejszy regenerator skóry, który zawiera niezwykle ważne komponenty o specjalnym działaniu na skórę.

Produkowana w sposób naturalny przez ślimaka obfita wydzielina (pianka) ułatwia mu poruszanie się oraz regenerowanie własnej skóry i skorupy, kiedy się zrani. Selvert przetworzył tę wydzielinę w wyciąg oraz wzbogacił ją tak, że posiada właściwości regenerujące, odnawia tkankę, działa antybakteryjnie i złuszczająco.

Dzięki wielu właściwościom wyciągu z białka ślimaka możliwe jest zajmowanie się różnymi problemami skóry, i uzyskiwanie doskonałych rezultatów w zabiegach przeciwstarzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry wrażliwe.

Zabieg obejmie twarz, szyję i dekolt, połączony jest z relaksującym masażem twarzy i dłoni.

CENA ZABIEGU 450zł

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ

Selvert Thermal zawarł w linii Absolue ekstrakt z białka ślimaka - najskuteczniejszy regenerator skóry, który zawiera niezwykle ważne komponenty o specjalnym działaniu na skórę.

W jakim celu ślimak "produkuje" specjalną wydzielinę? To naturalny sposób, który ułatwia ślimakowi poruszanie się, ale także lek, zawierający naturalne antybiotyki, regenerujący skórę i skorupę w razie zranienia.

Specjalnie przetworzony i wzbogacony śluz ślimaka wykazuje ogromne właściwości regenerujące dla skóry ludzkiej. Kremy ze śluzem ślimaka odnawiają, nawilżają, działają antybakteryjnie i lekko złuszczająco. Mają szerokie zastosowanie w kuracjach przeciwtrądzikowych, przeciwzmarszczkowych a także zmniejszają blizny i nierówności skóry.

Selvert Thermal zastosował śluz ślimaka w swoich kosmetykach z linii dermatologicznej Absolue. Lekka konsystencja (żel lub delikatny krem) zapewnia szybką absorpcję, pozwala więc na stosowanie kremu nawet pod makijaż. Jest tolerowany przez skóry wrażliwe, nie uczula.

Inne składniki kosmetyków z linii Selvert Absolue: woda termalna, kompleks ProRenew, glikopeptydy sojowe, biosacharyd, biopolimer z juki, białko mleczne, aloes zwyczajny, alantoina, aktywator kolagenu.

Regularne stosowanie zapewnia:

- regenerację i stymulację rozrostu komórek,

- ochronę przed bakteriami i niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych,

- eliminację, poprzez delikatne złuszczanie, martwych komórek z warstw powierzchniowych skóry,

- utrzymanie równowagi w poziomach nawilżenia skóry.

Kremy ze śluzem ślimaka mogą być stosowane w każdym wieku, zapewniają efekty naprawcze i pielęgnacyjne.

Krem regenerujący z białkiem slimaka

Krem regenerujący z białkiem slimaka

Niezwykle bogaty krem o działaniu regenerującym, ochronnym i odżywczym. Zawiera składniki aktywne przeciwdziałające wszystkim przyczynom starzenia się skóry. Działa przeciw wolnym rodnikom, przyspiesza odnowę, stymuluje rozrost komórek. Odżywia, ujędrnia, napina i nawilża. Doskonale chroni przed czynnikami zewnętrznymi tworząc na powierzchni skóry cienką powłoczkę ochronną i umożliwiającą oddychanie. Wzmacnia, koi i działa przeciwalergicznie.

Doskonała, regenerująca i przeciwzmarszczkowa pielęgnacja dla wszystkich rodzajów skóry.

50ml 325 zł

Żel-krem regenerujący z wyciągiem z białka ślimaka

Żel-krem regenerujący z wyciągiem z białka ślimaka

Kkrem-żel - kosmetyk profesjonalny o działaniu regenerującym, antybakteryjnym, złuszczającym. Dzięki wielu właściwościom wyciągu z białka ślimaka działa skutecznie w zabiegach antystarzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry bardzo wrażliwe.

Niesłychanie skuteczne działanie naprawcze, odnawiające, odmładzające. Efekty widoczne już po pierwszym zastosowaniu.

50ml 355zł

Krem Regenerujący na okolice Oczu z białkiem ślimaka

 Krem Regenerujący na okolice Oczu z białkiem ślimaka
Krem-żel na okolice oczu - aktywnie regeneruje i przyczynia się do odnowy komórek skóry.
W efekcie poprawia kontury okolic oczu. Linia regeneracyjna Selvert Absolue to kompleksowy program intensywnej odnowy skóry dojrzałej, poddanej niekorzystnym wpływom zewnętrznym. Program naprawczy oparty jest na ekstrakcie z białka ślimaka i ProRenew Complex ®15ml 295 zł