Icoone Med

Rewolucja w modelowaniu sylwetki !
SUKCES!
Icoone został uznany najlepszym zabiegiem
na jędrną i atrakcyjną sylwetkę według magazynu Twój Styl! 

Lato to czas krótkich spodenek, spódniczek i letnich sukienek. Każda z nas chciałaby się pochwalić pięknymi nogami. Jeżeli jednak wstydzisz się rozebrać i z przerażeniem myślisz o wakacjach - mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie.

Zabiegi Icoone Med to urządzenie medyczne, które poprzez oddziaływanie na tkankę łączną skutecznie likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry. Opatentowana technologia polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące multistymulację – naprzemienne zasysanie i rozluźnianie skóry. Technologia ICOONE® oparta jest na działaniu podciśnienia, ale w przeciwieństwie do starszych urządzeń tego typu, podczas zabiegu nie dochodzi do rozciągania skóry, ani powstawania siniaków.

Dla kogo zabieg?

ICOONE® jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych,
 • mających problem z luźną skórą,
 • walczących z nadwagą,
 • walczących z cellulitem każdego typu,
 • po liposukcji,
 • cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych,
 • kobiet po porodach,
 • z problemami naczyniowymi i obrzękami,
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga, mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała,
 • cierpiących na zaparcia,
 • przed i po zabiegach chirurgicznych,
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport,
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Icoone - skuteczność potwierdzona naukowo

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, wszystkie potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE. W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromna przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach. Badania doprowadziły do odkrycia między innymi do Mikrowakuolarnego Dynamicznego Systemu Absorcji Kolagenu (MCDAS). System ten rozciąga się pod powierzchnią całej skóry, przenikając włókna mięśniowe i dotykając podskórne złogi tłuszczu. Jego Najistotniejszym elementem są wakuole, które wypełniają wolne przestrzenie pod skórą i ma wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.Pacjenci cierpiący na zaparcia, blizny, poparzenia i cellulit byli poddawani serii 10 jednakowych zabiegów, które odbywały się 2 razy w tygodniu. Wyniki tych badań, które opierały się na prostym otwartym modelu okazały się pozytywne w każdym z leczonych schorzeń.
Nic dziwnego, że do korzystania z zabiegów przyznają się takie gwiazdy jak: Ewa Pacuła, Joanna Krupa, Maja Sablewska, a nawet Gwyneth Paltrow!

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Jak działa Icoone?

Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.

ICOONE® to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem!

Tylko w urządzeniu Icoone mamy 3 rodzaje podciśnienia (patent):

 1. w głowicy głównej (np. przy pracy na starych bliznach i w medycynie sportowej)
 2. tylko poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach (np. przy skórze naczyniowej, na świeżych bliznach, wręcz stanach zapalnych po liposukcji, po mastektomii, kiedy oddziaływanie na problem jest niezbędne niemal natychmiast po zabiegu co jest możliwe dzięki Icoon z możliwością zamknięcie podciśnienia w komorze głównej i zostawienia tylko na mikrootworach).
 3. poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie, np. przy modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulicie (zwiększając moc rozmasujemy mocniej fałd skóry bez jej rozciągania, ponieważ mikrootwory w rolkach podtrzymują po zewnętrznych stronach fałd skóry i chronią przed rozciągnięciem.

ICOONE wprowadza też kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny! Dwie głowice ROBOTWINS do leczenia całego ciała w naturalny sposób, podwajają korzyści i oszczędzają czas zabiegu. Dostarczają wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów. ICOONE daje nam możliwość wyboru pomiędzy 7 specjalnymi głowicami zabiegowymi:


Kierunki obrotu rolek
ICOONE® daje nam możliwość wyboru pomiędzy specjalnymi głowicami zabiegowymi:

 • robosolo - głowica do pracy na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu i na dużych powierzchniach,
 • robotwins - dwie głowice do zabiegu oburącz dające spektakularne rezultaty w jeszcze krótszym czasie,
 • robomini - najmniejsza na świecie głowica z własnym napędem,
 • robomikro - z trzema różnymi mikrokońcówkami.

Programy medyczne:

 • program MEDICAL ICOONE® blizny świeże i stare - celem zabiegu na blizny jest przede wszystkim: zmniejszenie blizny, uelastycznienie tkanki, likwidacja zwłóknień oraz usunięcie obrzęku i stanu zapalnego przy świeżych bliznach
 • program MEDICAL ICOONE® rozstępy - za pomocą odpowiednich programów można całkowicie lub w znacznym stopniu zmniejszyć ich rozmiar, wypukłość oraz poprawić estetykę.
 • program MEDICAL ICOONE® leczenie obrzęków - głównym celem tego programu jest drenaż oraz stymulacja tkanki żylnej, zabieg niezastąpiony dla osób z problemami naczyniowymi.
 • program MEDICAL ICOONE® po liposukcji - zabiegi ICOONE® po liposukcji działają głównie przeciwbólowo, przyspieszają absorpcję siniaków i gojenie się blizn, likwidują obrzęk, zrosty po zabiegach oraz doskonale modelują sylwetkę, oraz likwidują nadmiar tkanki skórnej, tzw. "luźnej skóry"
 • program MEDICAL ICOONE® zaparcia - główną przyczyną zaparć są błędy żywieniowe, zbyt szybkie tempo życia, stres oraz inne czynniki chorobowe. Celem tego programu jest poprawa perystaltyki jelit oraz likwidacja zaparć
 • program MEDICAL ICOONE® dla kobiet po porodzie - dzięki specjalnie opracowanemu programowi MASSMOTHER działamy by uzyskać wygląd skóry sprzed ciąży, wzmacniamy główną grupę mięśniową, likwidujemy "luźną skórę", rozstępy, cellulit, oraz zwiększamy naszą aktywność fizyczną

Programy medyczne MEDICAL ICOONE® pozwalają zlikwidować stany zapalne mięśni, ścięgien, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, rozstępy, oraz zwiększyć jędrność skóry po liposukcji. Dzięki doskonałości technologii ICOONE, wśród programów medycznych znajduje się specjalnie opracowany program dla kobiet po porodzie.

Zobacz jak działa ICOONE!

Icoone Med - zyskujesz do - 400 zł w PAKIECIE!

zabieg cena (PLN)
1 zabieg 20 min. na twarz 200
PAKIET 5 zabiegów 20 min. 900
PAKIET 10 zabiegów 20 min. 1600

 

Sprawdź inne zabiegi MEDYCYNY ESTETYCZNEJ >