Focus RF+ TALUS

Czas na Regenerację Skóry po Wakacjach!
Zadzwoń 513 513 000

Zamiast skalpela - fale radiowe!
Teraz NOWOŚĆ! Wzmocniony zabieg Focus z użyciem nowego urządzenia FOCUS RF+ dla jeszcze bardziej spektakularnych efektów!

Bez stosowania igieł, bez operacji i bez długiej rekonwalescencji.

FOCUS RF+ daje nam możliwość wykonywania zabiegów o dowolnej porze roku i nie wymaga od nas żadnych ograniczeń w codziennym życiu.

Technologia FOCUS RF to bezbolesna, nieoperacyjna i bezpieczna metoda pozbycia się zmarszczek. Zabieg polega na rozgrzaniu głębokich warstw skóry za pomocą fal radiowych bez uszkadzania warstwy powierzchniowej, czyli naskórka. Ciepło sprawia, że włókna kolagenowe się ściągają i obkurczają, a skóra zaczyna wytwarzać nowy kolagen. FOCUS RF to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Efekt jest natychmiastowy - od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry. Skóra jest gładsza i świeższa, a zmarszczki zdecydowanie mniej widoczne. Zabieg trwa około godziny, a rezultaty utrzymują się nawet do pięciu lat! Dla wielu osób ważne jest także to, że cała procedura jest absolutnie bezbolesna i nie wymaga stosowania znieczulenia, a wielu Klientów określa ją raczej jako przyjemną i relaksującą.

Nowy FOCUS RF+ to jeszcze większa moc zabiegu dla lepszych i bardziej widocznych rezultatów.

Focus RF jest urządzeniem dwupolarowym. Oznacza to, że fala radiowa wchodząca w głąb skóry dociera tylko do tych partii, na które chcemy działać – albo do skóry właściwej, gdy pragniemy pobudzić fibroblasty do produkcji kolagenu i oczekujemy efektu ujędrnienia, albo do tkanki podskórnej, gdy chcemy dodatkowo wyszczuplić dany obszar ciała. Jest to najbardziej naturalny sposób odmładzania.

Włókna kolagenowe podczas zabiegu podgrzewane są do temperatury 45-60°C, co jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na efekt zabiegu - dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenacji w skórze właściwej. Pod wpływem temperatury dochodzi do chwilowego podgrzania i delikatnego rozciągniecia włókien kolagenowych, co daje natychmiastową odpowiedz w postaci ich skrócenia, w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

Focus RF ujędrnia też ciało. Potrafi rozprawić się z cellulitem, świetnie radzi sobie z niedoskonałościami w najtrudniejszych partiach – ze zwiotczałą skórą ramion, tzw. motylkami, luźną skórą po wewnętrznej stronie ud i obwisłą skórą nad kolanami. Dostarczając ciepło do wybranej partii skóry, Focus RF podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. Fala radiowa opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych. Focus RF bardzo dobrze działa również na dłonie - napina skórę i rozjaśnia plamy pigmentacyjne.

Moc w nowym urządzeniu FOCUS RF+ została zwiększona z 5MHz do aż 7 MHz, aby jeszcze szybciej i efektywniej poprawiać wygląd skóry twarzy i modelować sylwetkę.

Dodatkowo w nowym urządzeniu została wprowadzona czwarta głowica wykorzystująca działanie fali ultradźwiękowej oraz czerwone światło LED.

Efekty zabiegów:

TWARZ

- podniesienie owalu twarzy i podbródka
- ujędrnienie struktury skóry
- spłycenie głębokich zmarszczek
- zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
- odbudowa kolagenu
- terapia zapobiegająca starzeniu – profilaktyka
- zmniejszenie przebarwień
- redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

CIAŁO

- redukcja cellulitu
- zmniejszenie tkanki tłuszczowej
- ujędrnienie ciała
- podniesienie pośladków
- wysmuklenie talii
- likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
- odmłodzenie rąk i stóp

Właściwości terapeutyczne ultradźwięków:

- przeciwbólowe i przeciwzapalne
- przyśpieszają przepływ limfy w naczyniach limfatycznych
- wytwarzają w tkankach ciepło i przyspieszają metabolizm
- zmniejszają napięcie mięśni
- zwiększają rozciągliwości tkanki łącznej w bliznach, przykurczach, zwłókniałych mięśniach i torebkach - stawowych
- przyśpieszają gojenie ran (zarówno tkanek miękkich jak i kostnej
- wspomagają również transport w głąb tkanki substancji odżywczych zawartych w kosmetykach

Czerwone światło LED:

- wzmaga aktywność komórek
- przyśpiesza metabolizm komórkowy
- stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych
- przyśpiesza krążenie krwi
- poprawia elastyczność skóry
- opóźnia procesy starzenia się skóry i przyspiesza jej regenerację

"Cudów nie ma, ale jest Focus!"

Efekty zabiegów

Focus RF + TALUS Ciało - 50% za pojedynczy zabiegJeżeli potrzebujesz ujędrnienia ciała i chcesz pozbyć się niedoskonałości w postaci zwiotczałej skóry ramion, luźnej skóry po wewnętrznej stronie ud i obwisłej skóry nad kolanami, polecamy Focus RF!

zabieg cena (PLN)
1 zabIEG na twarz 45 min. 680
PAKIET 5 zabiegów 3000
PAKIET 10 zabiegów 4000
1 zabieg na okolicę oczu 20 min. 280
PAKIET 5 zabiegów 1000
PAKIET 10 zabiegów 2000
1 zabieg na podbródek 10 min - 15 min 280
PAKIET 5 zabiegów 1000
PAKIET 10 zabiegów 2000

 

Sprawdź inne zabiegi MEDYCYNY ESTETYCZNEJ>