6 zabiegów medycyny estetycznej, które warto wykonać jesienią.

6 zabiegów medycyny estetycznej, które warto wykonać jesienią.

Czas pomyśleć o skutecznej regeneracji skóry, bowiem jesień jest najlepszym czasem na jej regeneracje i odmłodzenie. Z czego to wynika? Z jednego ważnego powodu – jesteśmy zdecydowanie mniej narażeni na oddziaływanie promieni słonecznych, a co za tym idzie, bezpieczniejsi i gotowi na rekonwalescencję po zabiegową.

Oto nasza propozycja:

1. Peelingi medyczne

Efekt? pobudzenie skóry do regeneracji, a przy okazji pozbycie się martwych komórek naskórka. Zabieg skutecznie pielęgnuje i oczyszcza skórę, a odpowiednio dobrany preparat dodatkowo wspomoże walkę z trądzikiem, zmarszczkami czy przebarwieniami.

2. Laserowy resurfacing

Efekt? Nieskazitelna cera i to na wielu poziomach. Laser frakcyjny spłyca zmarszczki i drobne linie, pogrubia, uelastycznia i ujędrnia skórę, a jednocześnie zmniejsza widoczność porów skóry, rozjaśnia przebarwienia, niweluje blizny po trądzikowe, włókniaki, naczyniaki itp. Jak to możliwe, że resurfacing działa tak kompleksowo? - Laser frakcyjny na początku - i zresztą do dziś - stosowany był z dużym sukcesem do niwelowania blizn.

3. Laserowe zamykanie naczynek

Efektem zamykania naczynek laserem jest całkowite zniknięcie nieestetycznych naczynek a w konsekwencji uzyskanie pięknej skóry o jednolitym kolorycie. Czas osiągnięcia pełnego efektu uzależniony jest od wielkości leczonych zmian.

4. Radiofrekfencja mikroigłowa - odmładzanie

O Scarlet RF mówi się coraz więcej, a to zapewne ze względu na spektakularne efekty, jakie są możliwe do osiągnięcia z wykorzystaniem tego urządzenia. Zmarszczki mimiczne, rozszerzone pory czy blizny po trądzikowe przestaną być utrapieniem, jeśli zdecydujesz się na terapię Scarlet RF.

Scarlet RF System swoje rewolucyjne działanie opiera na radiofrekwencji i mikronakłuwaniu. Każdy z tych elementów odpowiada za osiągnięcie innych rezultatów, dlatego zamknięcie ich w jednym urządzeniu daje finalnie tak niewiarygodne efekty.

5. Mezoterapia Dermapen

Efektów działania Dermapen spodziewać można się już po pierwszym zabiegu — frakcyjne nakłuwanie skóry Dermapenem pozwala poprawić elastyczność i napięcie skóry już po pierwszym zabiegu – skóra odzyskuje swoją elastyczność i jest bardziej napięta.

6. Oczyszczanie silkpeel

Jedyna na świecie, opatentowana technologia DermalInfusion™ zapewniająca kontrolowaną eksfoliację naskórka wraz z jednoczesną infuzją preparatów w głąb skóry w tym samym momencie.

Silk Peel jest nową technologią odmładzania skóry, która umożliwia połączenie zabiegu oczyszczania, peelingu i nawilżania w jednej procedurze. Metoda ta polega na zastosowaniu i połączeniu specjalnej ciśnieniowej abrazji i aktywnego serum. Silk Peel to nieinwazyjna metoda, odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. Pomaga w sposób widoczny spłycić zmarszczki, usunąć przebarwienia, spłycić blizny po trądzikowe nawilżyć i rozświetlić Twoją skórę.

 

 

SPRAWDŹ pełną ofertę Jesienną >